Poslední schůzka ve Skautském centru

8. 11. 2010 (20:00) napsal (Petr Fiala) | žádné komentáře | kategorie:

Tak a je to tady. Toto slovní spojení zřejmě užijeme v krátké době několikrát za sebou. Nejprve to bylo před týdnem, kdy šlo o slavnostní poklepání na základní kámen stavby SCV. Teď, resp. dneska, kdy se jedná o poslední schůzku, kterou zde máme na dlouhou dobu. Doufáme, že čas do dubna 2012, alespoň co se týče stavby uběhne rychle a my se sem zase budeme moci vrátit. Do nového!

S vlčaty 4. oddílu „HORIZONT“ jsme si prošli staré prostory, na každého z nás určitě zapůsobil nezvykle prázdný – vyklizený prostor. Klubovna má jen holé zdi, ve skladu je prázdno, chodby tak podivně zní. Areálem se nenese obvyklý křik a povyk, který doprovází schůzky. Smutek i radost zároveň, smíšené pocity, se kterými odcházíme.

Každopádně se sem budeme vracet, i když jen na kontrolní dny a stavbu budeme sledovat zpoza plotu.