Fotogalerie: Skautský atletický přebor (října 2013)

V sobotu 5. října 2013 se uskutečnil již 23. ročník Atletického přeboru skautů a skautek a současně jubilejní 10. ročník Čtyřboje vlčat a světlušek. Jak to vše dopadlo si můžete přečíst v zprávičce věnované tomuto ročníku. Fotodokumentaci pořídil Jan „Houbař“ Jedlička, kterému touto cestou děkujeme. Zde přinášíme jen výběr toho nejlepšího z letošního ročníku, pokud byste rádi našli konkrétní obličeje, mrkněte na kompletní galerii.

Závod může začít

Závod může začít

Jen tak si zaházet míčkem mimo soutěž

Jen tak si zaházet míčkem mimo soutěž

 

 

Mohutné povzbuzování při finiši

Mohutné povzbuzování při finiši

 

Nejmenším stačí ke štšstí málo – i pískoviště. pardon –
doskočiště :-)

Nejmenším stačí ke štšstí málo – i pískoviště. pardon – doskočiště :-)

 
„Na bedně“ je občas přetlak, zejména při vyhlášení
soutěže oddílů

„Na bedně“ je občas přetlak, zejména při vyhlášení soutěže oddílů