Výběrové řízení na zařízení Skautského centra Vinice

2. 4. 2012 (18:00) napsal (Jiří Oborník) | žádné komentáře | kategorie:

Bylo vyhlášeno výběrové řízení na Zařízení Skautského centra Vinice. Oznámení o zakázce je dostupné na stránkách IS VZ.

Předmětem veřejné zakázky pro projekt Zařízení Skautského centra Vinice je pořízení zboží (a to zejména formou koupě) a dodávka zboží (včetně poskytnutí služeb nebo stavebních prací spočívajících v umístění, montáži či uvedení takového zboží do provozu).

Předmět veřejné zkázky je rozčleněn do oblastí:

• Nábytek, vybavení interiéru
  • Výpočetní technika
  • Audio, video a projekční technika
  • Vybavení pro rukodělnou činnost
  • Vybavení pro sportovní aktivity
  • Knihy a deskové hry

Lhůta pro doručení nabídek je 23. 4. 2012 do 12 hodin na adresu: Institut projektového řízení a.s., Pernerova 168, Pardubice.