Slavnostní otevření SCV

23. 4. 2012 (08:00) napsal (Petr Fiala) | žádné komentáře | kategorie: ,

[aktualizováno 24. 4. 2012] Rok 2012 je pro skauty rokem přelomovým – rokem „Oslav 100 let českého skautingu“. 24. duben je pro skauty jedním z nejvýznamnějších svátků – svátkem sv. Jiří, patrona skautů.

Na začátku naší cesty za novým Skautským centrem jsme se při plánování harmonogramu projektu rozhodli, že právě v tomto roce a v tento den bychom jej chtěli otevřít. Za ty tři roky, které mezitím uběhly, se na pozemku bývalého zahradnictví změnilo mnoho věcí. Pro mnohé až k nepoznání. A právě na prohlídku toho, co je zde nového, co se zde změnilo, bychom Vás rádi pozvali.

Přijměte, prosím, naše srdečné pozvání na Slavnostní otevření Skautského centra Vinice v Pardubicích, které se uskuteční 24. 4. 2012 od 13 hodin tamtéž.

Těšíme se na setkání s Vámi.

pozvánka na slavnostní otevření

Pozvánka na slavnostní otevření.

Aktualizace 24. 4. 2012

Tiskové zprávy vydadné ku příležitosti otevření Skautského centra Vinice: