„Skautští fotografové“

9. 10. 2014 (23:59) napsal (Stanislav Voksa) | žádné komentáře | kategorie: , ,

Ve čtvrtek 9. října 2014 proběhl závěrečný díl promítání v rámci oslav 100 let skautingu v Pardubicích. Třetí díl byl v režii „Skautských fotografů“, kteří účastníkům předvedli své zajímavé fotografie a doplnili mnohdy velmi zajímavých komentářem.

Eva Stanovská – Eva ve svém vstupu nabídla fotografie cyklu „Návštěva u Polských skautů“ a sérii exotických fotografií pod názvem „Obrázky z INDIE“. Radek Drahný – Slaneček, pracovník správy KRNAP promítal své fotografie na téma „Zajímavosti a krásy Krkonoš“ – obrázky ze známých míst, ale i z takových, kam se běžný návštěvník nepodívá. Stanislav Voksa – Wimpy předvedl fotografie ve dvou částech. Série historických snímků na téma „Něco málo o 6. oddílu“ a následně cestovatelský set „Ostrovy Kréta a Santorini“. Stejně tak zajímavá témata připravili i další autoři: Jirka Mastík – Robi, Jiří Junger – Jirka. Promítání bylo doplněno výstavkou fotografií.

Vybrané fotografie Stanislava Voksy – Wimpyho a Evy Stanovské – Evy si můžete prohlédnout při své návštěvě SCV v 1. patře.