„Skautské příběhy“

7. 10. 2014 (23:59) napsal (Juraj Kurej) | žádné komentáře | kategorie: , ,

V úterý 7. října 2014 odstartovala v 16 hodin první ze tří skautských promítání v rámci oslav 100 let skautingu na Pardubicku. Tentokrát pod názvem „Skautské příběhy“.

Během čtyř hodin se shlédlo několik prezentací věnovaných skautské činnosti z řad oddílů i osob. Zajímavý příspěvek byl od ing. Jiřího Klabana – Kyba, který se svěřil se svým životním příběhem ovlivněný skautingem. Dále pak zaujala sekvence fotek týkající se výstavby moderního Skautského centra Vinice od úplného prvopočátku po konec s komentářem manažera projektu Mgr. Petrem Fialou – Figym. Po celé odpoledne byla zpřístupněna také výstava z činnosti skautských středisek na Pardubicku. Skautské příběhy probíhaly ve vynikající atmosféře a dobré náladě. Poděkování všem, kteří přispěli.