Skautská univerzita v nových prostorách SCV

23. 4. 2012 (08:00) napsal | žádné komentáře | kategorie: ,

Dovoluji si Vás všechny (i Vaše přátele, rodiče, známé) pozvat na přednášku Skautské univerzity Pardubice konanou u příležitosti oslav 100 let Junáka a otevření Skautského centra Vinice v Pardubicích. Hovořit bude světoznámý filosof PhDr. Jan Šolc, skaut a bývalý člen Kanceláře prezidenta ČR Václava Havla.

Zcela výjimečný přednášející a témata jeho zájmu dávají tušit mimořádný zážitek z přednášky na témata společnost, slušnost, morálka a oslavy Junáka. Neváhejte přijít, vstup je zdarma.

Přednáška bude zahájena dne 24. 4. 2012 po skončení ceremoniálu Slavnostního otevření Skautského centra Vinice v Pardubicích (mezi 17. a 18. hodinou).

Místo konání: Společenský sál ve Skautském centru Vinice v Pardubicích, K Vinici 2666, 530 02 Pardubice