SCV před dokončením

16. 4. 2012 (20:00) napsal (Petr Fiala) | žádné komentáře | kategorie:

Po úspěšné kolaudaci se do Skautského centra nastěhovaly oddíly do svých kluboven a provizorně si je zařídili. V současné době se projekt Skautského centra Vinice blíží do fáze ukončení realizace projektu. To znamená, že jsou hotové a předané stavební a řemeslné práce, centrum je plně funkční – přesněji řečeno – skoro téměř.

Zbývá totiž jedna z posledních fází realizace projektu, a tou je vybavení Skautského centra zařízením tak, aby bylo skutečně plne funkční. V rámci probíhajícího výběrového řízení připravujeme dům pro aktivity, které budeme nejen pro skauty v tomto objektu realizovat.

Klubovny a společné prostory vybavíme nábytkem, dobudujeme počítačovou síť, ve velkém sále bude instalované ozvučení včetně osvětlení a pódia, v rukodělné dílně bude umístěn hrnčířký kruh a pec na vypalování keramiky, venkovní prostory doplní bouldrovací prvek společeně s vnitřní horolezeckou stěnou a spousta dalšího drobného vybavení, které významně rozšíří nabídku pro činnost nejen našich skautských oddílů.

Po úspěšném dokončení tohoto kroku bude Skautské centrum Vinice, jak to pracovně nazýváme, v plné zbroji a bude připraveno naplnit cíle, které jsme si na počátku projektu stanovili. Na tento stav se těší nejen členové projektového a realizačního týmu RSVSD