Pozvánka na Skautské atletické závody

24. 9. 2020 (13:45) napsal (Petr Fiala) | žádné komentáře | kategorie: ,

Vážení sportovní přátelé. Rok je opět skoro za námi a opět jsme tu s pozvánkou na Skautské atletické závody. Letos – jubilejní třicátý ročník tohoto sportovního klání se uskuteční v sobotu 3. 10. 2020 tradičně na školním hřišti ZŠ Benešovo náměstí v čase mezi 9. a 17. hodinou.

V rámci Skautských atletických závodů se uskuteční 30. ročník Pardubického atletického přeboru skautů a skautek, který je vypsán pro skauty a skautky ročníků narození 2004–2009. Současně s tímto tradičním skautským závodem proběhne již 17. ročník Atletického čtyřboje vlčat a světlušek – soutěž pro vlčata a světlušky s ročníkem narození 2010 a mladší. Vlčata a světlušky závodí mezi 9. a 12. hodinou, skautské kategorie odstartují po 11. hodině

Podrobné informace o závodech naleznete v termínovce.

Atletické závody nelze pořádat bez Vaší pomoci, obracím se na Vás s prosbou o pomoc při jejich organizaci. Děkujeme, že nám pomůžete s pořádáním akce pro děti i ze svých oddílů. Věřím, že se budeme moci spolehnout na osvědčené a zdatné pomocníky (jako každoročně) a též na nové tváře, například z řad závodníků, kteří již nemohou startovat. Děkujeme za zaslání jmen nebo informace, že můžeme počítat s Vaší pomocí při organizaci těchto závodů.

Těšíme se na Vaši účast.
Za pořádající 12. středisko Polaris Pardubice