Pozvánka na Skautské atletické závody

27. 9. 2016 (15:03) napsal (Petr Fiala) | žádné komentáře | kategorie: ,

Vážení sportovní přátelé. Letos po šestadvacáté si vás dovolujeme pozvat na Skautské atletické závody, které se uskuteční v sobotu 8. 10. 2016 na školním hřišti ZŠ Benešovo náměstí v čase mezi 9. a 17. hodinou.

V rámci Skautských atletického závodů se uskuteční 26. ročník Pardubického atletického přeboru skautů a skautek, který je vypsán pro skauty a skautky ročníků narození 2000–2005. Současně s tímto tradičním skautským závodem proběhne již 13. ročník Atletického čtyřboje vlčat a světlušek – soutěž pro vlčata a světlušky s ročníkem narození 2006 a mladší. Vlčata a světlušky závodí mezi 9. a 12. hodinou, skautské kategorie odstartují po 11. hodině.

Podrobné informace o závodech naleznete v termínovce.

Atletické závody nelze pořádat bez Vaší pomoci, obracím se na Vás s prosbou o pomoc při jejich organizaci. Děkujeme, že nám pomůžete s pořádáním akce pro děti i ze svých oddílů.
Jména rozhodčích, vrchníků a pomocníků budeme evidovat v přehledu organizátorů. V dokumentu jsou též popsány základní informace o práci na jednotlivých disciplínách či v závodní kanceláři. Věřím, že se budeme moci spolehnout na osvědčené a zdatné pomocníky (jako každoročně) a též na nové tváře, například z řad závodníků, kteří již nemohou startovat. Děkujeme za zaslání jmen nebo informace, že můžeme počítat s Vaší pomocí při organizaci těchto závodů.

Těšíme se na Vaši účast.
Za pořádající 12. středisko Polaris Pardubice
Petr Fiala – Figy

Komentáře

Zatím žádné…

Přidat komentář

  • Na jiné komentáře odkazujte jejich pořadovým číslem v hranatých závorkách, např. [42].
  • Podporujeme gravatary.
  • HTML značky nejsou povolené. Můžete však použít Texy! syntaxi – "text odkazu":odkaz, **tučně**, //kurzíva//.
  • Povinné jsou pouze jméno (přezdívka) a nějaký komentář.
Nový komentář