Pozvánka na slavnostní poklepání základního kamene SCV

20. 10. 2010 (20:00) napsal (Petr Fiala) | žádné komentáře | kategorie:

Už jste někdy klepali na základní kámen? Buďte u toho! Nabízí se vám jedinečná možnost! Dovolte, abychom vás touto cestou pozvali na slavnostní poklepání základního kamene stavby Skautského centra Vinice v Pardubicích, které se koná v pondělí 1. 11. 2010 od 17 hodin.

Na tuto, pro nás velmi výjimečnou událost, jste zváni i vy – rodiče, skauti všeho věku, činovníci a příznivci naší organizace. K poslechu zahraje trampská skupina Fajado z Chrudimi. Předpokládané ukončení akce je kolem 19. hodiny. Těšíme se na setkání s vámi.