Oslavme Den Země ALKEM

7. 4. 2013 (22:02) napsal | žádné komentáře | kategorie: ,

Příznivci alkoholu budou asi zklamáni, jinak tomu ovšem bude u kolegů holdující skvělé zábavě a též těch, kterým není osud naší společné matky Zemičky lhostejný. Tak pojďme ji – ale i sobě – trochu pomoci a ulehčit ji separováním hliníku.

Možná trochu zavádějící název pro akci – ALKO – ALobalová KOule. Ale právě kolem ní se skoro vše točí. Celý rok separujeme a sbíráme alobal, abychom jej pak mohli zabalit do koule. S ní – jako jeden muž (žena) – soutěžíme na různých disciplínách a navzájem měříme své síly s kamarády ze všech koutů republiky.

Podrobné informace a instrukce:

Veškeré aktuální informace naleznete zde na našem webu skauti-pardubice.cz, podrobnosti o akci jsou v termínovce ;-)

Kontaktní mail: alko@skauti-pardubice.cz
přihlášky: Lucie Pokorná – Lucka, 604 794 181 (STS)
ubytování: Petr Fiala – Figy, 736 605 535 (STS), petr.fiala@skauti-pardubice.cz
organizace: Jaroslav Procházka – Ballů, 724 754 978 (STS)

Přihlášeným týmům zašleme detailní informace s časovým harmonogramem ALKO-víkendu.

Přihlášky (xls / pdf) posílejte do 17. dubna 2013 na adresu elektronickou (alko@skauti-pardubice.cz) nebo pozemní (Lucie Pokorná, Gorkého 1432, 530 02 Pardubice)!

Tak přijeď za námi ke Kunětické hoře u Pardubic a vybojuj slávu svému týmu – oddílu či RS kmenu.

Ahoj na Alku 2013!