Jaký byl 24. skautský ples

1. 4. 2015 (12:00) napsal (Lucie Procházková) | žádné komentáře | kategorie: , ,

Úderem dvacáté hodiny osmadvacáté únorového večera začal ve Skautském centru Vinice v Pardubicích už potřetí skautský ples, jehož již 24. ročník pořádalo středisko Polaris pro všechny přátele skautování a příznivce tance.

V úvodu plesu promluvil p. Ing. Roman Línek, MBA, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje, který nad letošním ročníkem skautského plesu k naší velké radosti převzal záštitu.

Taneční program byl doplněn předtančením členů tanečního klubu CTS PERFECT, tanečními a zábavnými soutěžemi a tradičním předpůlnočním promítáním z činnosti oddílů pořádajícího střediska Polaris.

Slovem provázel letošní ples moderování znalý Ballů, k tanci hrála kapela Jane´s Beat.

Velké zábavy si hosté užili také na závěrečné afterparty, která začala hned po skončení plesové části, ve dvě hodiny po půlnoci. Důkazem oblíbenosti této části plesu a především výdrže účastníků bylo ukončení celé akce, něco po páté hodině ranní.

Řada účastníků využila možnosti přespání. Probudivším se nocležníkům se k nedělní snídani podávala vánočka, čaj, káva či džus a další dle vlastního výběru či výroby.

V průběhu večera byla vylosována tombola. Hodnotné dary, které si odnesli jejich noví majitelé, věnovaly mj. společnosti Pivovar Pardubice, Energie MaR, HUDY Sport Pardubice, Frencl s.r.o., Pekárna Jenta Přelouč, Medila laboratoře, Ecorec či Emergency, sdružení profesních zdravotníků, z.s. Za poskytnutou podporu všem sponzorům, stejně jak Pardubickému kraji a městu Pardubice, velmi děkujeme.

Poklonu bychom chtěli vyseknout také všem pomocníkům, kteří se podíleli na zajištění příprav plesu a též i nezbytného úklidu prostor SCV. Velký dík patří dobrovolníkům, kteří zajistili organizaci plesu – od vítání hostů při vstupu, přes prodej vstupenek či lístků do tomboly, starost o úschovu svršků v šatně, směnu žetonů – až po přípravu občerstvení.

Věříme, že jste od nás odcházeli spokojení a že se s mnohými z vás setkáme na příštím 25. ročníku. Tento jubilejní ročník se budeme snažit ozvláštnit. Máte-li nějaký tip, napište nám.

Za poskytnuté fotografie děkujeme br. Billovi z Chvaletic.

Za pořádající 12. středisko Polaris Pardubice
Figy a Lucka