Chcete jít na skautský ples?

28. 12. 2013 (18:51) napsal (Petr Fiala) | žádné komentáře | kategorie: , ,

Ve Skautském centrum Vinice v Pardubicích bude naše středisko již po třiadvacáté pořádat skautský ples. Středisko „POLARIS“ tímto srdečně zve všechny přátele skautování a příznivce tance.

23. ročník Skautského plesu se uskuteční v sobotu 22. února 2014 od 20 hodin. Areál SCV bude pro návštěvníky otevřený již o hodinu dříve. Jednotné vstupné je 150 korun, počet vstupenek je však s ohledem na kapacitu SCV omezen.

Podrobné informace nejen o programu plesu a objednávkách vstupenek najdete v naší střediskové termínovce.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
za 12. středisko „POLARIS“ Pardubice
Lucka Procházková – Lucka