31. skautský ples (18. 3. 2023)

Milé sestry a milí bratři, vážení přátelé,

Junák – český skaut, středisko Polaris Pardubice, z. s., srdečně zve všechny na již 31. skautský ples. Uskuteční se v sobotu 18. 3. 2023 již podesáté v prostorách Skautského centra Vinice v Pardubicích.

Ples začíná od 20:00. Program bude přesně takový, jak ho máte rádi – tanec a vše, co k takovému plesu patří. V přestávkách se můžete těšit na předtančení, fotokoutek, drobné soutěže nebo třeba promítání fotek z činnosti oddílů. Před půlnocí budou vylosováni výherci tomboly. I letos vás čeká několik překvapení. Samozřejmostí je občerstvení za lidové ceny.

Hrát bude kapela BRAVO.

Po plese od 2:00 bude opět následovat obligátní poplesová „after party“ s reprodukovanou hudbou a oblíbeným DJem.

Pro zájemce zajištěn nocleh zdarma (ve vlastním spacáku) i teplá sprcha. Nabízíme bezplatné parkování v areálu SCV (kapacita omezena) . Akce je nekuřácká (kouření pouze ve vyhrazeném venkovním prostoru).

Vstupné je 200 Kč/osobu. Těšíme se na Vaši návštěvu, která začíná objednáním či nákupem vstupenek.

Ve velkém sále bude připraveno sezení pro ty, kteří chtějí být přímo v centru tanečního víru a veškerého plesového dění (stoly po osmi). Další místa k sezení budou připravena v klubovnách a prostorech celého centra pro ty návštěvníky, kteří si chtějí mimo tancování popovídat s přáteli v méně hlučném prostředí.

Objednávky a prodej vstupenek zajišťuje Lucka Procházková – e-mail: lucka@skaut.cz, telefon: 604 794 181 (STS).

Vstupenky se platí předem. Úhrada je možná pouze bankovním převodem (v hotovosti pouze v opravdu výjimečných případech, po předchozí domluvě). Údaje pro platbu Vám zašleme po rezervaci míst. Nebude-li rezervace uhrazena do pěti pracovních dnů po obdržení platebních údajů, propadá a místa budou opět nabídnuta jako volná.

Chcete-li se i Vy zapojit do příprav plesu, ozvěte se nám. Je možné například připravit předtančení či jiný doprovodný program, prezentovat svoji skautskou činnost (třeba v plesových novinách, které budou pravděpodobně i letos vydány), pomoci s přípravami těsně před plesem (úklid SCV, rozmisťování stolů, příprava občerstvení apod.), přijít pomáhat přímo na ples jako dobrovolník (uvaděč u vstupu, obsluha šatny, číšník, myč nádobí, úklidová četa či jiné) nebo pomoci s úklidem v neděli po plese. Případní zájemci nechť se obrací na Juru Kureje – Jiskru – e-mail: jura.kurej@skauti-pardubice.cz, telefon: 739 748 908 (STS).

Další šíření této pozvánky je velmi vítáno :)

Na viděnou na plese!

Za 12. středisko Polaris Pardubice se těší
Jaroslav Ballů Procházka
Petr Fiala – Figy
Jura Kurej – Jiskra
Lucka Procházková
a další

Další informace…

  • Cílová skupina: skauti & veřejnost
  • Poslední aktualizace informací: 6. 2. 2023 (21:47)


Nejbližší akce
Datum Název akce (pro koho)
7. 10. Skautský atletický přebor (pardubický okres)