Taneční zábava (6. 3. 2021)

Klasický skautský ples v podobě, na jakou jste zvyklí, v roce 2021 s ohledem na situaci bohužel neplánujeme. Přesto si do diářů můžete zapsat termín 6. 3. 2021 – pokud to aktuální situace v březnu dovolí, bude na SCV uspořádána taneční zábava s reprodukovanou hudbou. Kapacita akce bude zřejmě menší než při klasickém plese, bude se odvíjet od aktuálně platných opatření. Lze počítat s nabídkou základního občerstvení (pivo, limo, asi studené balené potraviny k zakoupení) a možností přinést si vlastní jídlo a využít kuchyňku. Prodej vstupenek (samozřejmě v přiměřené ceně) spustíme operativně dle vývoje situace. Stejně tak dodatečně doplníme i další důležité informace k programu, možnostem noclehu či nutným hygienickým opatřením.

Moc si přejeme, aby vše dobře dopadlo a mohli jsme se v příštím roce opět společně potkávat tak, jak jsme zvyklí, nejen při tanci.

Další informace…

  • Cílová skupina: skauti & veřejnost
  • Poslední aktualizace informací: 19. 12. 2020 (15:57)


Nejbližší akce
Datum Název akce (pro koho)
7. 10. Skautský atletický přebor (pardubický okres)