Skautský ples (3. 3. 2018)

Junák – český skaut, středisko Polaris Pardubice, z. s., srdečně zve na 27. ročník skautského plesu. Uskuteční se již pošesté v prostorách Skautského centra Vinice v Pardubicích. Akce se koná pod záštitou 1. náměstka hejtmana Pardubického kraje Romana Línka.

Pardubický kraj

První republika

Poprvé v historii pořádání pardubických skautských plesů bude ten letošní tematicky zaměřen. Jelikož si naše vlast v letošním roce připomíná sté výročí ustanovení a vyhlášení samostatného Československa, bude letos celý skautský ples koncipován ve stylu první republiky.

Můžete se těšit na dobovou výzdobu, prvorepublikové hudební vložky, občerstvení (za lidové ceny, na které jste zvyklí), tematické ceny v tombole, zajímavé předtančení, inovovaný fotokoutek a mnohá další překvapení. S tímto samozřejmě souvisí i dobové oblečení všech účastníků plesu.

Dovolujeme si Vás trochu „popostrčit“ správným tematickým směrem, proto poskytneme pár rad, jak se na 27. skautský ples obléknout: jedná se o období mezi léty 1918–1938, inspirací by dámám mohla být např. Lída Baarová, Adina Mandlová, pánům zase Oldřich Nový, Alois Rašín, nebo snad sám TGM, pozor – téma první republika neznamená období prohibice v Americe, mafie, šantán…

Afterparty, spaní, parkování

Po plese bude opět následovat oblíbená poplesová „after party“ s reprodukovanou hudbou a oblíbeným DJem. Pro zájemce zajištěn nocleh zdarma (ve vlastním spacáku) i teplá sprcha. Nabízíme bezplatné parkování v areálu SCV. Akce je nekuřácká (kouření pouze ve vyhrazeném venkovním prostoru).

Vstupenky – rezervace a prodej – VYPRODÁNO

Vstupné zůstává 150 korun, počet vstupenek je však s ohledem na kapacitu SCV omezen. Těšíme se na Vaši návštěvu, která začíná objednáním či nákupem vstupenek, vyberte si svá místa!

Ve velkém sále bude připraveno sezení pro ty, kteří chtějí být přímo v centru tanečního víru a veškerého plesového dění. Další místa k sezení budou připravena v klubovnách a prostorech celého centra pro ty návštěvníky, kteří si chtějí mimo tancování popovídat s přáteli v méně hlučném prostředí. Svá místa si můžete vybrat zde – plánek se stoly – VYPRODÁNO.

Objednávky a prodej vstupenek zajišťuje Lucka Procházková – e-mail: lucka@skaut.cz, telefon: 604 794 181 (STS).

Vstupenky se platí předem. Úhrada je možná v hotovosti nebo bankovním převodem. Údaje pro platbu Vám zašleme po rezervaci míst. Nebude-li rezervace uhrazena do pěti pracovních dnů po obdržení platebních údajů, propadá a místa budou opět nabídnuta jako volná.

Chcete se na přípravě plesu také podílet?

Chcete-li se i Vy zapojit do příprav plesu, ozvěte se nám. Je možné například připravit předtančení či jiný doprovodný program, prezentovat svoji skautskou činnost (třeba v plesových novinách, které budou pravděpodobně i letos vydány), pomoci s přípravami těsně před plesem (úklid SCV, rozmisťování stolů, příprava občerstvení apod.), přijít pomáhat přímo na ples jako dobrovolník (uvaděč u vstupu, obsluha šatny, číšník, myč nádobí, úklidová četa či jiné). Případní zájemci nechť se obrací na Petra Fialu – Figyho – e-mail: petr.fiala@skauti-pardubice.cz, telefon: 736 605 535 (STS).

Další informace…

  • Cílová skupina: skauti & veřejnost
  • Poslední aktualizace informací: 23. 2. 2018 (11:55)


Nejbližší akce
Datum Název akce (pro koho)
Zatím žádné…